Kwiatki na Dzień Mamy

Informacyjne
26 maja 2018 (Sobota)

Spotkanie dla mieszkańców w sprawie e-recepty

Informacyjne
24 maja 2018 (Czwartek)

Wielkie wyróżnienie, ale i zobowiązanie

18 maja 2018 roku stał się szczególnym dniem dla społeczności Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Na oczach wszystkich zgromadzonych osób nastąpiło uroczyste nadanie imienia naszemu Szpitalowi.

Informacyjne
21 maja 2018 (Poniedziałek)

Poprawa jakości świadczeń opieki zdrowotnej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Sp. z o.o.

Informacyjne
15 maja 2018 (Wtorek)

Wszystkim Pielęgniarkom i Położnym

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, wytrwałości w zmaganiu się z trudnościami dnia codziennego. Życzymy, aby Wasz codzienny i niejednokrotnie decydujący o ludzkim życiu wysiłek był doceniony a praca na rzecz ludzi chorych i cierpiących była powodem do dumy i satysfakcji.

Informacyjne
11 maja 2018 (Piątek)

Pamiętajmy o higienie rąk

5 maja każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Higieny Rąk. Jest to inicjatywa kierowana i koordynowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), a realizowana przez państwa członkowskie na krajowym i lokalnym poziomie.

Informacyjne
10 maja 2018 (Czwartek)

Konferencja na temat szczepień

Informacyjne
27 kwietnia 2018 (Piątek)

Przed nami ważne wydarzenie

Data 18 maja 2018 roku już na stałe zapisze się na kartach historii naszego Szpitala. W tym dniu Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. otrzyma imię św. Jana Pawła II.

Informacyjne
24 kwietnia 2018 (Wtorek)

Wybieramy "Położną na medal"

Od 1 kwietnia można oddać głos na Panią Dorotę Kaczorowską – Szostek.

Informacyjne
10 kwietnia 2018 (Wtorek)

Spotkanie w sprawie pilotażu e-Recepty

5 kwietnia w naszym Szpitalu odbyło się spotkanie informacyjne zorganizowane przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia dotyczące pilotażu e-Recepty. Skierowane było do osób uprawnionych do wystawiania recept czyli lekarzy i pielęgniarek.

Informacyjne
06 kwietnia 2018 (Piątek)