W czerwonych czapeczkach

6 grudnia na Oddziale Dziecięcym naszego Szpitala świętowano „Mikołajki”. Zarówno personel jak i mali Pacjenci założyli na głowę czerwone, mikołajowe czapeczki.

06 grudnia 2017 (Środa)

Modernizujemy wejście główne

Przed wejściem głównym naszego Szpitala można zauważyć ekipę budowlaną i ciężki sprzęt. Wszystko za sprawą rozpoczynającej się inwestycji.

05 grudnia 2017 (Wtorek)

Trzeci chłopczyk na podium

Mamy kolejną dobrą wiadomość z Oddziału Położniczo - Ginekologicznego.

05 grudnia 2017 (Wtorek)

Ograniczenia odwiedzin Pacjentów

W związku z rozpoczętym sezonem epidemicznym grypy i obserwowanym wzrostem zachorowań, a także podejrzeń zachorowań na grypę w naszym Szpitalu wprowadzono ograniczenia czasowe odnoszące się do odwiedzin Pacjentów.

Informacyjne
29 listopada 2017 (Środa)

Zapraszamy na badania: gastroskopię i kolonoskopię

W naszym Szpitalu nie musisz stać w długich kolejkach aby wykonać gastroskopię czy kolonoskopię.

Informacyjne
28 listopada 2017 (Wtorek)

Jak odróżnić wiarygodne informacje o szczepieniach od niewiarygodnych?

W dzisiejszych czasach każdy może łatwo rozpowszechniać zarówno informacje prawdziwe jak i te zmyślone. Warto wiedzieć, gdzie szukać wiarygodnych źródeł informacji dotyczących szczepień.

Informacyjne
27 listopada 2017 (Poniedziałek)

Strefa przyjazna małym pacjentom i ich opiekunom

Oddział Dziecięcy w naszym Szpitalu wzbogacił się o Strefę Rodzica. W piątek 24 listopada odbyło się uroczyste otwarcie nowo wyremontowanego pomieszczenia. To już drugie takie miejsce na Oddziale.

Informacyjne
25 listopada 2017 (Sobota)

Jest i drugie!

Dziś szczęśliwie odebrano, drugi już w naszym Szpitalu, poród w wodzie.

Informacyjne
24 listopada 2017 (Piątek)

Adaś był pierwszy!

Ma zaledwie kilka dni a już zapisał się na kartach historii naszego Szpitala. Wszystko za sprawą niekonwencjonalnego sposobu przyjścia na świat. Chłopczyk jest bowiem pierwszym dzieckiem urodzonym do wody w tutejszej placówce.

Informacyjne
22 listopada 2017 (Środa)

Najnowocześniejszy sprzęt trafi na urologię

Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Sp. z o.o. wzbogaci się już niedługo w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną o wartości ponad 2 mln złotych.

Informacyjne
17 listopada 2017 (Piątek)